Monitoring w logistyce i na budowie

Monitoring w logistyce i na budowie

W ramach monitoringu GSM firma Masdar oferuje cyfrowe rejestratory mobilne NVR. Są to wysokiej jakości urządzenia stosowane w transporcie, budownictwie, ratownictwie i służbach mundurowych.

W połączeniu z dedykowanymi kamerami gwarantują wysoką jakość obrazu 1080P (kamery cyfrowe HD) oraz umożliwiają zdalny podgląd „on-line” zarówno obrazu jaki i pozycji GPS. Cały system jest obsługiwany przez platformę umożliwiającą prostą obsługę i pełną kontrolę nad całą flotą pojazdów i maszyn.

Firma Masdar zapewnia 24 miesięczną gwarancję oraz serwis urządzeń. Prezentowane urządzenia stanowią jedną z najskuteczniejszych metod do walki z kradzieżami paliwa z maszyn i pojazdów oraz umożliwiają pełną kontrolę pod względem zarówno bezpieczeństwa jak i wydajności pracy kierowców i operatorów maszyn i pojazdów.

 

Nasze systemy dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta.

Miesięczny koszt przesyłu danych i platformy zarządzającej ustalany jest indywidualnie w zależności od zastosowanych rozwiązań.

Drugi oferowany przez nas system wykorzystywany w logistyce to system wagowy połączony z mobilnym monitoringiem. Służy on do kontroli procesu wwozu i wywozu ładunków z miejsc takich jak kopalnie, żwirownie, wysypiska śmieci, zakłady utylizacji odpadów i wiele innych miejsc, gdzie potrzebny jest jednocześnie nadzór wizyjny i pomiarowy.

 

Podstawowe zalety systemu:

  • Pełna kontrola nad kopalnią, żwirownią, wysypiskiem odpadów itp.
  • Możliwość podglądu na żywo obrazu z kamery obrotowej praktycznie w każdej lokalizacji (komputer, smartfon)
  • Otrzymywanie zdjęć każdego wjeżdżającego na wagę samochodu wraz z podaną wagą i numerem rejestracyjnym
  • Pełne raportowanie o wywiezionym lub wywiezionym materiale
  • Brak konieczności podłączania sieci elektrycznej (koszty, pozwolenia, itp.)
  • Zapobieganie przed nielegalnym wywozem materiału


System wagowy znacznie ułatwia pracę osobom nadzorującym i pozwala na bezobsługowe ważenie pojazdów, co ogranicza do minimum ilość zatrudnionych pracowników i eliminuje próby omijania wagi oraz daje możliwość pełnej kontroli. System może być dodatkowo uzbrojony w obrotowe kamery z dużym zoomem, co pozwoli monitorować znaczne obszary.

Systemy ukrytego, mobilnego monitoringu firmy Masdar wykorzystywane są również na budowach czy żwirowniach, gdzie służą do obserwacji pracy i postoju ciężkiego sprzętu. Klienci, którzy zakupili takie systemy, zainwestowali w bezpieczeństwo swojego mienia firmowego, ale również zabezpieczyli się przez kradzieżą paliwa (są niestety firmy, w których ten proceder generuje ogromne straty).

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.