O nas

Od ponad 10 lat nasz zespół specjalistów jest do dyspozycji klientów, którzy mają potrzebę ochrony i kontroli tego, co uważają za najcenniejsze. Dla jednych były to ryby w stawach, dla kogoś innego pozostawiana na budowie koparka. Opracowujemy również specjalistyczne, szyte na miarę systemy monitoringu dla różnego rodzaju służb mundurowych, z obszaru biznesu, administracji i ekologii, jak np. logistyczne systemy wagowe, monitoring ścieżek rowerowych czy streaming obrazu rzeki.


Państwo wybierają cel, my podpowiadamy, jak za pomocą nowoczesnej technologii mieć go stale na oku.


Tradycyjny monitoring potrzebuje dostępu do prądu i wymaga stałego przeglądania nagrywanego materiału. W takich sytuacjach my proponujemy monitoring przez GSM, który uwolni Państwa od tych ograniczeń. Nasze zestawy do monitoringu można instalować wszędzie, a system powiadamiania o zdarzeniu przez SMS, MMS lub e-mail oraz możliwość podglądu obrazu na laptopie lub smartphon’ie pozwala naszym klientom chronić swoje mienie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty i zestawy są gruntownie przetestowane w warunkach często bardziej uciążliwych niż w rzeczywistości będą używane. Na rynku można znaleźć wiele ofert kamer GSM, które nie zawsze działają zgodnie ze specyfikacją lub po prostu nie sprawdzają się w praktyce. Nasz zespół testuje ten sprzęt za Państwa, dodając do samej kamery dodatkowe akcesoria zwiększające jego skuteczność jak np. reflektory na podczerwień.

 

O skuteczności takich zestawów do monitoringu przez GSM mogli się Państwo przekonać, słuchając pozytywnych relacji w mediach, opisujących walkę leśników ze wszelkiego rodzaju szkodnictwem leśnym. Dzięki monitoringowi przez GSM nasze nadleśnictwa mogły wypowiedzieć wojnę złodziejom drewna i śmieciarzom. Obecnie współpracujemy z większością nadleśnictw w Polsce oraz z wieloma innymi służbami mundurowymi.

 

W ostatnim czasie gwałtownie wzrosło zainteresowanie fotowoltaiką, która stanowi jedno z wielu możliwości zasilania kamer GSM w trudnych lub wręcz ekstremalnych warunkach. Opierając się na naszych wieloletnim doświadczeniu w wykorzystywaniu zielonej energii do naszych skomplikowanych projektów, rozszerzyliśmy działalność firmy Masdar o projektowanie i montaż paneli fotowoltaicznych. Oferujemy również profesjonalny monitoring tego typu cennej inwestycji na Państwa dachu czy działce.

 

Nowoczesne technologie rozwijają się w zawrotnym tempie i to, co jeszcze wczoraj było na wyposażeniu jedynie Jamesa Bonda, dzisiaj może znaleźć się w Państwa domu czy firmie. To, co jeszcze wczoraj było nieopłacalne w użytkowaniu, dziś przynosi wymierne korzyści i oszczędności. Nasza firma służy Państwu radą w wyborze sprzętu, jego konfiguracji, jak również wsparciem przy obsłudze skomplikowanych systemów.

 

Zespół Masdar

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.